Zobrazit větší

Noční stolek z bukového dřeva se 2 zásuvkami SKANDICA Sparta

5902273654193

A0:873732 (pro objednávky)

Nové

Seversky laděný, přesto však...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 5 699 Kč

Více informací:

Noční stolek z bukového dřeva se 2 zásuvkami SKANDICA Sparta - Noční stolky - Yes Bydlení .cz

Noční stolek z bukového dřeva se 2 zásuvkami SKANDICA Sparta


Seversky laděný, přesto však úžasně ​ý do vašeho doma tak ​y dost, a co teprve, když interiér takhle efektně zkrášlí!


SKANDICA je ​e svěžím vánkem na poli interiérového designu. Zrodila se z lásky k designu a z fascinace krásou spočívající v jednoduchosti.

Design výrobkuéři se nechávají inspirovat surovou krásou přírody a Skandinávskou kulturou. Vzhlížejí se ale také v minimalismu a nápady získávají cestováním.
Rozhodli se tu odmítnout konvence a vytvářet kousky, které jsou osobité a výjimečné.

Nábytek, ať je sebekrásnější, musí být především funkční a s lehkostí zapadnout do vašeho života. Na každém kousku se tedy ve SKANDICA pracuje také s ohledem na jeho praktickou stránku. Design výrobkuéři se snaží najít to nejmodernější řešení pro každodenní život.


Použití bukového dřeva je nábytkovou klasikou. A proč tomu tak je? Dřevo buku má totiž vysokou tvrdost a odolnost. Jeho nespornou výhodou je i to, že je díky své pevnosti schopné udržet šrouby a čepy daleko lépe, než je tomu u ostatních dřevin. A tak se kousek z bukového masivu stane téměř nesmrtelným.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Stoly | Noční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Noční stolek z bukového dřeva se 2 zásuvkami SKANDICA Sparta ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz