Zobrazit větší

Sada keramických nožů a škrabky Jean Dubost Ceramic Black

A0:82699 (pro objednávky)

Nové

Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici,...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 3 dnů od objednávky.Cena: 1 129 Kč

Více informací:

Sada keramických nožů a škrabky Jean Dubost Ceramic Black - Nože - Yes Bydlení .cz

Sada keramických nožů a škrabky Jean Dubost Ceramic Black


Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici, která si zakládá na výrobě vysoce kvalitních příborů a nožů. Francouz Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.
- Materiál produktu: keramické čepele, plast
- Sada: 2x nůž, škrabka
- Délka: 23 cm

Kategorie zboží: .cz | Sport | Bojové sporty | Nože


Potřebujete další informace ke zboží Sada keramických nožů a škrabky Jean Dubost Ceramic Black ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz