Zobrazit větší

Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM + Servis plus zdarma

8714574500836

A13:25cf9fe1fffefde0b6f9bf2a26ac4547 (pro objednávky)

Nové

Širokoúhlý objektiv se zoomem pro profesionální fotografie. Canon EF 16-35mm f/2.8L III USMTato nová verze klasického širokoúhlého objektivu se...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 52 990 Kč

Více informací:

Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM + Servis plus zdarma - Objektivy se zoomem - Yes Bydlení .cz

Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM + Servis plus zdarma


Širokoúhlý objektiv se zoomem pro profesionální fotografie. Canon EF 16-35mm f/2.8L III USMTato nová verze klasického širokoúhlého objektivu se zoomem přináší špičkovou ostrost v celém rozsahu zoomu a získala si tak velkou oblibu.EF 16-35mm f/2.8L III USM je špičkový ultraširokoúhlý objektiv se zoomem a konstantním minimálním zacloněním f/2.8. Tento model tak dokáže nabídnout nejvyšší kvalitu obrazu i z;a slabého osvětlení.KrajinaFotografujte panoramatické pohledy od horských svahů a mořských scenérií až po pamětihodnosti a městské krajiny.Nízká hladina osvětleníI když nejsou podmínky ideální, zachyťte zřetelně noční život, ohňostroje, tmavší interiéry a mnohem víc.ArchitekturaNajděte krásu ve stavbách a oživte působivé památky a rozsáhlá městská panoramata.Prémiová kvalita obrazuObjektivy s ultranízkým rozptylem a čočkami z lisovaného skla (GMo) s dvojitým povrchem a velkým průměrem výrazně potlačují zkreslení obrazu a chromatickou vadu. Vylepšené povrchové vrstvy Advanced Air Sphere a SubWavelength působí proti zdvojení obrazu a odleskům, takže můžete s důvěrou fotografovat v prostředích s nepříznivým osvětlením.Všestranný rozsah širokoúhlých ohniskových vzdálenostíObjektiv EF 16-35mm f/2.8L III USM se může pochlubit zoomem 16–35 mm, který pokrývá značný rozsah širokoúhlých ohniskových vzdáleností.Vysoká konstantní světelnostDíky velké světelnosti f/2.8 vytěžíte z dostupného světla to nejlepší a clona s 9 lamelami vám nabídne působivou hloubku ostrosti.Odolná konstrukce řady LRobustní konstrukce objektivu EF 16-35mm f/2.8L III USM odolá povětrnostním vlivům a vydrží i v náročných podmínkách.Pokročilé automatické zaostřováníModel EF 16-35mm f/2.8L III USM se může pochlubit kroužkovým motorem USM, který se ve spolupráci s vysoce výkonným procesorem stará o ještě rychlejší zaostřování.Měl bych modernizovat? Model EF 16-35mm f/2.8L III USM nahrazuje objektiv EF 16-35mm f/2.8L II USM a má předpoklady definovat nové standardy kvality snímků pro ultraširokoúhlé objektivy se zoomem.Optický systémNově zkonstruovaná optika zajišťuje působivou ostrost napříč celým záběrem. Přepracovaný mechanismus zoomu rozdělený do 5 skupin lépe kompenzuje vibrace a otřesy.Povrchové vrstvy objektivuPovrchové vrstvy SubWavelength a Air Sphere předchází zdvojení obrazu a odleskům.Clona s 9 lamelamiV porovnání s kruhovou clonou se 7 lamelami objektivu EF 16-35mm f/2.8L II USM disponuje objektiv EF 16-35mm f/2.8L III USM kruhovou clonou s 9 lamelami, která umožňuje nádherně jemně zaostřit pozadí.

Kategorie zboží: Fotoaparáty | Objektivy | Objektivy se zoomem


Potřebujete další informace ke zboží Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM + Servis plus zdarma ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

14 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz