Zobrazit větší

Lívanečník na 7 lívanců Nordic Ware Snowflake

11172019455

A0:1307292 (pro objednávky)

Nové

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 30 dnů od objednávky.Cena: 1 525 Kč

Více informací:

Lívanečník na 7 lívanců Nordic Ware Snowflake - Pánve - Yes Bydlení .cz

Lívanečník na 7 lívanců Nordic Ware Snowflake


​e s nimi umí kouzlit i po estetické a funkční stránce. Důkazem je lívanečník plný nevšedních vzorů, které budou ​o vaše děti.​o - i pro vás, protože kdo by odolal podobnému rannímu probuzení.

​e vyroben z masivního litého hliníku,​ý zajišťuje perfektní rozvod tepla. Sám výrobce tak doporučuje snížit při smažení teplotu klidně až o 15°C, než se píše v receptech. Nepřilnavý povrch navíc zajišťuje, že nebudete potřebovat formu vymazávat, a přesto se budou lívance skvěle otáčet. Vhodné na všechny typy sporáků kromě indukce.

Zní to jako pohádka nebo Americký sen, ale příběh je pravdivý. ​e v Minnesotě Nordic Ware.​ý pár se skandinávskými kořeny a zpočátku se zaměřoval na tradiční formy skandinávské kuchyně. Ovšem v roce 1950 se vše změnilo, když se jedna z forem Nordic Ware
objevila v celostátní pekařské soutěži. Od té doby popularita značky jen rostla, s jako její sortiment. Kvalita a myšlenka však zůstávají stále stejné - přinášet zákazníkům ​a pečení z litého hliníku,
které přežijí generace a výsledek bude vždy dokonalý
Kategorie zboží: .cz | Dům a zahrada | Kuchyně | Vaření | Pánve


Potřebujete další informace ke zboží Lívanečník na 7 lívanců Nordic Ware Snowflake ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz