Zobrazit větší

Forma na minibábovky ve zlaté barvě Nordic Ware Mini Rondo, 950 ml

11172880772

A0:905228 (pro objednávky)

Nové

Každá jiná, přesto krásná, perfektní a svým rozměrem i rozkošná. Takové jsou mini bábovky americké značky Nordic Ware. I když je forma...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 30 dnů od objednávky.Cena: 1 430 Kč

Více informací:

Forma na minibábovky ve zlaté barvě Nordic Ware Mini Rondo, 950 ml - Pekáče a zapékací mísy - Yes Bydlení .cz

Forma na minibábovky ve zlaté barvě Nordic Ware Mini Rondo, 950 ml


Každá jiná, přesto krásná, perfektní a svým rozměrem i rozkošná. Takové jsou mini bábovky americké značky Nordic Ware. I když je forma jednolitá, můžete do každé ze tvarovaných báboveček nalít jiné těsto. Výsledkem tak může čokoládová sladkost pro dcerku, kokosová pro syna, mramorová pro drahou polovičku a tvarohová pro vás. To vše z jedné trouby.

Forma je vyrobena z litého hliníku, který zajišťuje perfektní rozvod tepla. Sám výrobce tak doporučuje snížit při pečení teplotu klidně až o 15°C, než se píše v receptech.

Před prvním použitím a po každém následujícím umyjte ručně teplou mýdlovou vodou. Přílišné namáčení se nedoporučuje. Přílišné odmaštění formy není žádoucí. Formu naplňte maximálně do 3/4, aby nedošlo k přetečení. Nikdy nepoužívejte pro vymazání olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje! Doporučujeme používat námi nabízený sprej na vymazávání forem. Formu na pečení je třeba vždy vysypat moukou nebo strouhankou! Nepoužívejte kovové předměty či drátěnky.

Kategorie zboží: .cz | Dům a zahrada | Kuchyně | Pečení | Pekáče a zapékací mísy


Potřebujete další informace ke zboží Forma na minibábovky ve zlaté barvě Nordic Ware Mini Rondo, 950 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz