Zobrazit větší

NASLI Plnospektrální Simulátor slunce Aurora stmívatelný 965 AUR001

A10:AUR001 (pro objednávky)

Nové

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 8 132 Kč

Více informací:

NASLI Plnospektrální Simulátor slunce Aurora stmívatelný 965 AUR001 - Plnospektrální simulátory slunce - Yes Bydlení .cz

NASLI Plnospektrální Simulátor slunce Aurora stmívatelný 965 AUR001

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Product type id: NK013
  • ENLISTMENT_LIGHTS: stropní
  • FOR_EATING_ROOM: Ano
  • FOR_KITCHEN: Ano
  • FOR_BEDROOM: Ano
  • FOR_STUDY: Ano


​o léčbu SAD a winter blues​e světelnými zdroj NASLI 2x36W produkuje světlo o intenzitě 10 000 lux, což je ideální pro světelnou terapii SAD a winter blues. Navíc jde o světlo plnospektrální, které bylo vědeckými výzkumy potvrzeno při léčbě těchto nemocí jako nejúčinnější.​i SAD​e při léčbě SAD metodou první volby – zabírá totiž u více než 80 % pacientů a nemá téměř žádné negativní vedlejší účinky. Pokud je na podzim a v zimě prováděna denně, dochází k vymizení či výraznému ústupu většiny příznaků nemoci. Velice dobrých výsledků je dosahováno i u mírnější formy nemoci nazývané winter blues.​i některých typů nespavosti.​e zbavit zimních depresí - SAD, winter blues.​a učení a práci vysoká hladina cholesterolu zhoršené chování, zvýšená agresivita nedostatečná syntéza vitaminu D nedostatečná absorpce vápníku způsobující špatný stav chrupu a kostí Léčba světlem, fototerapie, se v poslední dekádě rozšířila i na: ne-sezonní deprese (unipolární i bipolární) chronická deprese deprese v těhotenství zimní deprese dětí sezonní ataky bulimie (přejídání z psychických příčin) nespavost (poruchy denního cyklu spánek – bdění) ospalost ve dne zlepšení vitality funkcí u starších osob zlepšení mentálních funkcí a chování u demence zlepšení vitality, nálady a odstranění stresu u zdravých osob (zejména pracujících v zimě uvnitř budov) posílení účinku antidepresiv premenstruační tenze​e nutné sedět s otevřenýma očima v blízkosti Plnospektrálního simulátoru slunce. Nedívejte se však přímo do svítidla. Během sezení se můžete věnovat obvyklým činnostem, jako je čtení, psaní, šití, vyšívání, malování, kutilství nebo práce na počítači.​e vám stát, že po několika minutách používání svítidla pocítíte napětí v očích. Tyto projevy jsou běžné a měly by rychle zmizet.​d přístroje Doba, 70 cm přibližně 2 hodiny, 46 cm přibližně 1 hodina, 23 cm přibližně 0,5 hodiny​a vaší tělesné konstituci a na tom, jak reagujete na světlo.​a pro osvětlování je ráno, hned po probuzení. Výsledky byste měli pocítit již po týdnu denního používání svítidla. Doporučuje se nevystavovat se příliš světlu plnospektrálního simulátoru slunce během večerních hodin.​k je jinak citlivý na světlo. Je důležité najít si tu vzdálenost a dobu osvětlování, která vyhovuje právě vám. Doporučujeme používat světlo pravidelně a ve stejnou denní dobu. Není nutné sedět před svítidlem nepřetržitě. Můžete si čas sezení rozdělit do menších dávek. Pokračujte v denním používání Plnospektrálního simulátoru slunce, dokud nepocítíte zlepšení nálady a zvýšení aktivity.​e velmi lehký a lze ho jednoduše přenášet z místa na místo. Vzadu na svítidle je k tomuto účelu umístěno pohodlné držadlo.
Kategorie zboží: Zdravé světlo | Plnospektrální simulátory slunce


Potřebujete další informace ke zboží NASLI Plnospektrální Simulátor slunce Aurora stmívatelný 965 AUR001 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz