Zobrazit větší

Set bavlněného povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Kaaza, 200 x 220 cm

8681875061321

A0:1012552 (pro objednávky)

Nové

Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, spánkem strávíme až jednu třetinu života. Udělejme si proto z této aktivity ještě úžasnější zážitek...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 3 199 Kč

Více informací:

Set bavlněného povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Kaaza, 200 x 220 cm - Povlečení - Yes Bydlení .cz

Set bavlněného povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Kaaza, 200 x 220 cm


Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, spánkem strávíme až jednu třetinu života. Udělejme si proto z této aktivity ještě úžasnější zážitek s pomocí heboučkých prostěradel z kvalitního materiálu ♥

​e i prostěradlo barevně ladící s povlečením​e si už nemusíte lámat hlavu, kde jej zase budete muset shánět.

Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Kategorie módního zboží: Kategorie | Textil | Textil do ložnice | Povlečení


Potřebujete další informace k módnímu zboží Set bavlněného povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Kaaza, 200 x 220 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz