Zobrazit větší

Psací stůl v dekoru dubového dřeva s bílou deskou TemaHome Aura

5603449053658

A0:880236 (pro objednávky)

Nové

Pracovní stůl v ryze minimalistickém designu, si jistě získá srdce všech milovníků čistých linií a severské jednoduchosti. Zalichotí každé...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 69 dnů od objednávky.Cena: 13 770 Kč

Více informací:

Psací stůl v dekoru dubového dřeva s bílou deskou TemaHome Aura - Pracovní a psací stoly - Yes Bydlení .cz

Psací stůl v dekoru dubového dřeva s bílou deskou TemaHome Aura


Pracovní stůl v ryze minimalistickém designu, si jistě získá srdce všech milovníků čistých linií a severské jednoduchosti. Zalichotí každé pracovně, zároveň však nebude při práci vaši pozornost odvádět, kam nemá.


TemaHome je inovativní nábytkářská značka, která se pyšní už více než Vznikla spojením dvou společností, jedné portugalské, jedné norské. A tenhle fakt se v nábytku dokonale zrcadlí! Snoubí v sobě totiž Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další ​o je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.K výrobě jednotlivých kousků se využívá ​o se dřeva týče, v žádné z řad nenajdete produkt ze dřeva z ohroženého stromu. Pečlivě tu také kontrolují, jaký dopad mají aktivity TemaHome na životní prostředí.
Kvalitu zajišťují ​o je ISO 9001 nebo ISO 14001.

Kategorie zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Pracovní a psací stoly


Potřebujete další informace ke zboží Psací stůl v dekoru dubového dřeva s bílou deskou TemaHome Aura ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz