Zobrazit větší

Světle hnědý stůl s černým podnožím TemaHome Trestles, délka 180 cm

A0:866332 (pro objednávky)

Nové

Obdivujete moderní lehkost a vzdušnost?Přesně takové atributy v sobě nese pracovní či jídelní stůl (záleží jen na vás) Trestles, jehož...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 9 399 Kč

Více informací:

Světle hnědý stůl s černým podnožím TemaHome Trestles, délka 180 cm - Pracovní a psací stoly - Yes Bydlení .cz

Světle hnědý stůl s černým podnožím TemaHome Trestles, délka 180 cm


Obdivujete moderní lehkost a vzdušnost?

Přesně takové atributy v sobě nese pracovní či jídelní stůl (záleží jen na vás) Trestles, jehož deska z lehčené dřevotřísky pevně sedí na tvarově zajímavých a nepřehlédnutelných podnožích.

Značka TemaHome je koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní - Žijte své sny. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.

Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Pracovní a psací stoly


Potřebujete další informace k módnímu zboží Světle hnědý stůl s černým podnožím TemaHome Trestles, délka 180 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz