Zobrazit větší

Modrý přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře Jolly, 240 x 250 cm

8681181665220

A0:622896 (pro objednávky)

Nové

Toto není klasické povlečení, toto je něco mnohem zajímavějšího.V sadě totiž namísto klasického povlaku na peřinu najdete polstrovaný...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 2 299 Kč

Více informací:

Modrý přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře Jolly, 240 x 250 cm - Přehozy přes postel - Yes Bydlení .cz

Modrý přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře Jolly, 240 x 250 cm


Toto není klasické povlečení, toto je něco mnohem zajímavějšího.

V sadě totiž namísto klasického povlaku na peřinu najdete polstrovaný přehoz.

Rovnou ho tak můžete používat jako přikrývku nebo deku. V létě jí oceníte díky tomu, že je příjemně lehká, a v zimě ji můžete doplnit již normálními peřinami a mít tak dvojitou vrstvu pro zateplení.

Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Kategorie módního zboží: Kategorie | Textil | Textil do ložnice | Přehozy přes postel


Potřebujete další informace k módnímu zboží Modrý přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře Jolly, 240 x 250 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz