Zobrazit větší

Šedý příruční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Indi, ⌀ 60 cm

8719323323162

A0:930172 (pro objednávky)

Nové

Industriálně laděný příruční stolek, který povýší obývací pokoj na designový ráj! Kovová, kováním zdobená konstrukce je doplněna o...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 3 599 Kč

Více informací:

Šedý příruční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Indi, ⌀ 60 cm - Příruční stolky - Yes Bydlení .cz

Šedý příruční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Indi, ⌀ 60 cm


Industriálně laděný příruční stolek, který povýší obývací pokoj na designový ráj! Kovová, kováním zdobená konstrukce je doplněna o bytelnou dřevěnou desku. Pár snů!

Značka ​ý nabízí​k nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným.

Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Odkládací stolky | Příruční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Šedý příruční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Indi, ⌀ 60 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz