Zobrazit větší

Bílý příruční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Pixel, ⌀ 51 cm

8719323320840

A0:930184 (pro objednávky)

Nové

Tento stolek představuje to nejlepší, co současný design nabízí. Originálně řešená kovová konstrukce a deska z kvalitního mangového dřeva...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 2 999 Kč

Více informací:

Bílý příruční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Pixel, ⌀ 51 cm - Příruční stolky - Yes Bydlení .cz

Bílý příruční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Pixel, ⌀ 51 cm


Tento stolek představuje to nejlepší, co současný design nabízí. Originálně řešená kovová konstrukce a deska z kvalitního mangového dřeva ztělesňují dokonalou kombinaci, která oživí každý obývací pokoj.

Značka ​ý nabízí​k nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným.

Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Odkládací stolky | Příruční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Bílý příruční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Pixel, ⌀ 51 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz