Zobrazit větší

Sada 2 odkládacích stolků v dekoru mědi Kare Design Wire High

A0:882076 (pro objednávky)

Nové

Hledáte do svého domova užitečnou odkládací plochu, která bude zároveň praktická a přitom splní i funkci jedinečného designového prvku?...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 6 579 Kč

Více informací:

Sada 2 odkládacích stolků v dekoru mědi Kare Design výrobku Wire High - Příruční stolky - Yes Bydlení .cz

Sada 2 odkládacích stolků v dekoru mědi Kare Design výrobku Wire High


Hledáte do svého domova užitečnou odkládací plochu, která bude zároveň praktická a přitom splní i funkci jedinečného designového prvku? Sáhněte po odkládacích stolcích ​ž budou vypadat jak samostatně, tak i hezky pospolu. Jejich

Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o ​ě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen ​e především nehynoucí a každodenní inspirace, která ​o se skutečným srdcem a duší.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Odkládací stolky | Příruční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Sada 2 odkládacích stolků v dekoru mědi Kare Design výrobku Wire High ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz