Zobrazit větší

Sada 3 odkládacích stolků Kare Design Loft Square

A0:888454 (pro objednávky)

Nové

Hledáte do svého domova užitečnou odkládací plochu, která bude zároveň praktická a přitom splní i funkci jedinečného designového prvku?...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 24 dnů od objednávky.Cena: 13 690 Kč

Více informací:

Sada 3 odkládacích stolků Kare Design výrobku Loft Square - Příruční stolky - Yes Bydlení .cz

Sada 3 odkládacích stolků Kare Design výrobku Loft Square


Hledáte do svého domova užitečnou odkládací plochu, která bude zároveň praktická a přitom splní i funkci jedinečného designového prvku? Sáhněte po odkládacích stolcích ​ž budou vypadat jak samostatně, tak i hezky pospolu. Jejich

Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o ​ě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen ​e především nehynoucí a každodenní inspirace, která ​o se skutečným srdcem a duší.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Odkládací stolky | Příruční stolky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Sada 3 odkládacích stolků Kare Design výrobku Loft Square ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz