Zobrazit větší

Bílá bočnice k dětské posteli Pinio Calmo

A0:920330 (pro objednávky)

Nové

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 1 069 Kč

Více informací:

Bílá bočnice k dětské posteli Pinio Calmo - Příslušenství k dětským postelím - Yes Bydlení .cz

Bílá bočnice k dětské posteli Pinio Calmo


​a bezpečnosti, univerzálnosti a dlouhodobé využitelnosti svého nábytku. To je možné hlavně díky využití těch nejkvalitnějších materiálů ze dřeva z polských lesů. Zajímavý, ale přitom jednoduchý vzhled jednotlivých kousků lze snadno propojit s jakýmkoliv stylem a ​k dětský pokoj bez námahy​k rychle, jako se mění děti samy.

Řada ​e nadčasovou klasikou: stylové rovné linie, čistý klasický design. Některé kousky vydrží vašim dětem odmala až do puberty. Dupačky ve skříních nahradí vytahané mikiny a obrázkové knížky v knihovně zase komiksy o superhrdinech.

Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Dětský nábytek | Dětské postele a postýlky | Příslušenství k dětským postelím


Potřebujete další informace k módnímu zboží Bílá bočnice k dětské posteli Pinio Calmo ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz