Zobrazit větší

Tmavě zelená rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Fraction Elegant Velvet Forest Green, 81 x 200 cm

A0:1305874 (pro objednávky)

Nové

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 41 019 Kč

Více informací:

Tmavě zelená rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Fraction Elegant Velvet Forest Green, 81 x 200 cm - Rozkládací pohovky - Yes Bydlení .cz

Tmavě zelená rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Fraction Elegant Velvet Forest Green, 81 x 200 cm


​e kolekce rozkládacích pohovek Fraction od značky inovativní nábytkářské značky
​ž získáte ze sedačky lehátko pro dva
​e ke všemu snímatelný​k vyperete a bude opět zářit novotou.

​e dánská značka, ve které se sešly dvě generace - otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánsku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.
A právě oba směry propojuje ve své značce, která ​a vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost​o je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

​e to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

Kategorie zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Sedací soupravy | Rozkládací pohovky


Potřebujete další informace ke zboží Tmavě zelená rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Fraction Elegant Velvet Forest Green, 81 x 200 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz