Zobrazit větší

Šedá rozkládací dvoumístná pohovka Custom Form Sleek

4010000001590

A0:971960 (pro objednávky)

Nové

To, že se tahle pohovka pyšní prostými tvary, rozhodně neznamená, že bude nudit! Jde totiž o navýsost stylový kousek z kvalitních materiálů,...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 52 dnů od objednávky.Cena: 18 799 Kč

Více informací:

Šedá rozkládací dvoumístná pohovka Custom Form Sleek - Rozkládací pohovky - Yes Bydlení .cz

Šedá rozkládací dvoumístná pohovka Custom Form Sleek


To, že se tahle pohovka pyšní prostými tvary, rozhodně neznamená, že bude nudit! Jde totiž o navýsost stylový kousek z kvalitních materiálů, s důrazem na detail vyrobený. S kým si budete pohodlnou náruč této pohovky užívat? Vejdete se na ni dva.


Custom Form je mladá nábytkářská značka z Polska, která vytváří svět plný inspirace a neobvyklých řešení, která nikdy neomrzí.

Většina kousků je ručně vyráběna přímo v Polsku zručnými řemeslníky. Custom Form je ideálním řešením pro všechny, kteří se rádi obklopují designovými skvosty, které však plní i praktickou funkci na 100 %.

Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Sedací nábytek | Sedací soupravy | Rozkládací pohovky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Šedá rozkládací dvoumístná pohovka Custom Form Sleek ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz