Zobrazit větší

Modulový díl skříně s konstrukcí z masivního dubového dřeva se 2 zásuvkami Gazzda Ena, připevnění vpravo

A0:1051600 (pro objednávky)

Nové

Vytvořte si s kolekcí Ena skříň, která bude přesně podle vašich představ.K tomuto modulovému dílu s připevněním vpravo stačí...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 31 799 Kč

Více informací:

Modulový díl skříně s konstrukcí z masivního dubového dřeva se 2 zásuvkami Gazzda Ena, připevnění vpravo - Šatní skříně - Yes Bydlení .cz

Modulový díl skříně s konstrukcí z masivního dubového dřeva se 2 zásuvkami Gazzda Ena, připevnění vpravo


Vytvořte si s kolekcí Ena skříň, která bude přesně podle vašich představ.

K tomuto modulovému dílu s připevněním vpravo stačí připevnit druhý ​a levou stranu.​e můžete i o ​ý můžete umístit mezi ně, nebo jej připevnit jen k jednomu dílu na potřebnou stranu.

Díky tomu získáte na své oblečení tolik místa, kolik opravdu potřebujete.

Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3
Právě z toho důvodu bylo využíváno již z;a dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. ​e otřít bavlněným hadříkem.
Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po ​a péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.
​ě s panenskou přírodou i pohnutou minulostí.​e promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.

Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například ​i Interior Innovation Award.
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Šatní skříně


Potřebujete další informace k módnímu zboží Modulový díl skříně s konstrukcí z masivního dubového dřeva se 2 zásuvkami Gazzda Ena, připevnění vpravo ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz