Zobrazit větší

Modrá trojmístná pohovka Kare Design Proud

4025621820680

A0:881910 (pro objednávky)

Nové

Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout této pohovce, jež svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 49 dnů od objednávky.Cena: 38 990 Kč

Více informací:

Modrá trojmístná pohovka Kare Design výrobku Proud - Sedací soupravy - Yes Bydlení .cz

Modrá trojmístná pohovka Kare Design výrobku Proud


Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout této pohovce, jež svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž právě
Doplňte svůj domov o měkký zázrak, který mu dá novou tvář.

Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o ​ě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen ​e především nehynoucí a každodenní inspirace, která ​o se skutečným srdcem a duší.
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k módnímu zboží Modrá trojmístná pohovka Kare Design výrobku Proud ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz