Zobrazit větší

Tmavě šedá pohovka s lenoškou na levé straně Mazzini Sofas Sicile

5903018536026

A0:961876 (pro objednávky)

Nové

Kolekce Sicile je retro snem velkých lenochů i početných rodin! Jde o nadčasově půvabné rohové pohovky, které poskytnou spoustu pohodlí a...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 20 999 Kč

Více informací:

Tmavě šedá pohovka s lenoškou na levé straně Mazzini Sofas Sicile - Sedací soupravy - Yes Bydlení .cz

Tmavě šedá pohovka s lenoškou na levé straně Mazzini Sofas Sicile


Kolekce Sicile je retro snem velkých lenochů i početných rodin! Jde o nadčasově půvabné rohové pohovky, které poskytnou spoustu pohodlí a odpočinku.

Modely jako takové zaujmou stylovémi vysokými nohami, díky nimž působí pohovky vzdušně, zajímavým zdobením zadního opěradla i krásnými odstíny potahů.

Značka
Největší důraz klade na ​k se stala mistrem ve tvorbě nábytku, který si zamiluje celá rodina.

​e to Martindale test?
Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k módnímu zboží Tmavě šedá pohovka s lenoškou na levé straně Mazzini Sofas Sicile ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz