Zobrazit větší

Tmavě šedá třímístná pohovka MESONICA Puzo

A0:963928 (pro objednávky)

Nové

Sedací nábytek, hrdě se vyjímající uprostřed obývacího pokoje, je prvním střípkem prostoru, kterého si všimnete. Stojí tedy z;a to dát si...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 104 dnů od objednávky.Cena: 27 299 Kč

Více informací:

Tmavě šedá třímístná pohovka MESONICA Puzo - Sedací soupravy - Yes Bydlení .cz

Tmavě šedá třímístná pohovka MESONICA Puzo


Sedací nábytek, hrdě se vyjímající uprostřed obývacího pokoje, je prvním střípkem prostoru, kterého si všimnete. Stojí tedy z;a to dát si tu práci vybrat model, který bude tvořit se zbytkem obývacího pokoje a jeho atmosférou symfonii. Dalším požadavkem pak musí být komfort.

Kolekce ​e oku lahodící kombinací půvabného čalounění a neobvykle tvarovaných kovových nohou. Skvěle padne do každého interiéru, bude mu neúnavně lichotit a udivovat svým stylovým provedením.


Značka ​a tom, že svým klientům dodává výhradně nábytek ​o jak klasické tak rohové, křesla a konferenční stolky. Jakožto ​e soustředí nejen na to, aby byly produkty funkční, důraz kladou také na vaše designové požadavky. Pokud vyžadujete ve své odpočinkové zóně ​k vám můžeme pogratulovat: právě jste totiž našli nábytek vám na míru dělaný.

​e ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte, prestiž, kterou si můžete dovolit
Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z ​o z;a pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k módnímu zboží Tmavě šedá třímístná pohovka MESONICA Puzo ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz