Zobrazit větší

Tmavě hnědá kožená dvoumístná pohovka MESONICA Musso Tufted

A0:964192 (pro objednávky)

Nové

V dnešním uspěchaném světě je odpočinek velice důležitým aspektem každodenního života. Chcete-li, aby byl pro vás váš domov oázou klidu,...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 104 dnů od objednávky.Cena: 40 399 Kč

Více informací:

Tmavě hnědá kožená dvoumístná pohovka MESONICA Musso Tufted - Sedací soupravy - Yes Bydlení .cz

Tmavě hnědá kožená dvoumístná pohovka MESONICA Musso Tufted


V dnešním uspěchaném světě je odpočinek velice důležitým aspektem každodenního života. Chcete-li, aby byl pro vás váš domov oázou klidu, nesmíte opomenout kolekci Musso.

Jde o minimalisticky tvarované pohovky a křesla, která si zamilujete nejen po estetické stránce, ale také díky nekonečnému pohodlí, které vám dopřejí.

Značka ​a tom, že svým klientům dodává výhradně nábytek ​o jak klasické tak rohové, křesla a konferenční stolky. Jakožto ​e soustředí nejen na to, aby byly produkty funkční, důraz kladou také na vaše designové požadavky. Pokud vyžadujete ve své odpočinkové zóně ​k vám můžeme pogratulovat: právě jste totiž našli nábytek vám na míru dělaný.

​e ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte, prestiž, kterou si můžete dovolit
Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z ​o z;a pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.

​o unikátním technologickém procesu výroby, který ​e ošetřena pouze rostlinnými oleji a na její povrch se neaplikuje žádná pigmentová vrstva, díky čemuž se každá zdánlivá nedokonalost stane obdivovanou předností. Kůže totiž získá ​e ceněná, mimořádná ​i přísným výběrem. Je velice ​a dotek hřejivá
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k módnímu zboží Tmavě hnědá kožená dvoumístná pohovka MESONICA Musso Tufted ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz