Zobrazit větší

Koňakově hnědá čtyřmístná pohovka z buvolí kůže s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn

A0:1051678 (pro objednávky)

Nové

Sedací kolekce Fawn je pohlazením pro tělo i pro duši.Snoubí se v ní totiž ladné linie, prvotřídní materiály a především příjemné...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 80 299 Kč

Více informací:

Koňakově hnědá čtyřmístná pohovka z buvolí kůže s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn - Sedací soupravy - Yes Bydlení .cz

Koňakově hnědá čtyřmístná pohovka z buvolí kůže s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn


Sedací kolekce Fawn je pohlazením pro tělo i pro duši.

Snoubí se v ní totiž ladné linie, prvotřídní materiály a především příjemné sedáky, které vám zaručí maximální pohodlí ♥

Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3
Právě z toho důvodu bylo využíváno již z;a dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. ​e otřít bavlněným hadříkem.
Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po ​a péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.
​ě s panenskou přírodou i pohnutou minulostí.​e promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.

Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například ​i Interior Innovation Award.
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k módnímu zboží Koňakově hnědá čtyřmístná pohovka z buvolí kůže s konstrukcí z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz