Zobrazit větší

Yukatana Cabrilho, zelený, 300 g/m3, mumiový spací pytel, pro mládež, výplň z dutého vlákna

4260414895562

A9:10028567 (pro objednávky)

Nové

S mumiovým spacím pytlem pro mladé Yukatana Cabrilho už nemáte problém při přenocování v cizině nebo na trekových a hiking túrách pro...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 1 099 Kč

Více informací:

Yukatana Cabrilho, zelený, 300 g/m3, mumiový spací pytel, pro mládež, výplň z dutého vlákna - Spacáky - Yes Bydlení .cz

Yukatana Cabrilho, zelený, 300 g/m3, mumiový spací pytel, pro mládež, výplň z dutého vlákna


S mumiovým spacím pytlem pro mladé Yukatana Cabrilho už nemáte problém při přenocování v cizině nebo na trekových a hiking túrách pro mladé: Spací pytel je svými rozměry přizpůsoben potřebám mladých, čímž se minimalizuje prázdný prostor v oblastech nohou a zvyšuje se tak udržování tepla. Díky mladistvému ​​designu se spací pytel přivine k tělu a pomáhá udržet teplo. Dvouvrstvá náplň z dutého vlákna H4 udrží teplo podobně jako srst ledního medvěda. 300 g/m3 výplňový materiál se stará o příjemné klima pro spaní v rozmezí od -5 do 15 °C venkovní teploty. Aby se zabránilo tepelným ztrátám spacího pytle i shora, má v oblasti krku a ramen zateplený límec a tvarovanou kapuci. Obě lze utáhnout přitahovacími pásy k tělu, například přizpůsobit hlavě spícího a udržovat tak jeho tělesné teplo uvnitř. Pro obličej je k dispozici dostatečný otvor, který se stará o přísun čerstvého vzduchu během spánku. Boční zip lze dobře otevřít zevnitř i zvenku a usnadňuje vstup do spacího pytle i výstup z něj. Suchý zip udržuje jeho umístění v době spánku a skrývá ho před nechtěným kontaktem se spícím. Pro ušetření času se dá mumiový spací pytel Yukatana po použití jednoduše sbalit do kompresního vaku. Žádné otravné nebo komplikované skládání, spací pytel se jednoduše nacpe do obalu a přitom se stlačí. Upínací popruhy na vaku udrží jeho tvar a stlačí spací pytel Cabrilho do příručního přenosného formátu. Pokud by bylo třeba spací pytel sušit, má na konci u nohou dvě poutka, na která může být pohodlně zavěšen pro větrání nebo sušení. Dostupné barvy: zelená , oranžová (produkt 10028566)

Kategorie zboží: .cz | Sport | Outdoorové vybavení | Spacáky


Potřebujete další informace ke zboží Yukatana Cabrilho, zelený, 300 g/m3, mumiový spací pytel, pro mládež, výplň z dutého vlákna ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz