Zobrazit větší

Stolní fotbal Kare Design Soccer Style

4025621751786

A0:982418 (pro objednávky)

Nové

Pro všechny milovníky prvotřídního designu, kteří jsou rádi občas zase dětmi, přichází značka Kare Design výrobku se stylovou lahůdko zvanou Soccer...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 14 999 Kč

Více informací:

Stolní fotbal Kare Design výrobku Soccer Style - Společenské a stolní hry - Yes Bydlení .cz

Stolní fotbal Kare Design výrobku Soccer Style


Pro všechny milovníky prvotřídního designu, kteří jsou rádi občas zase dětmi, přichází značka Kare Design výrobku se stylovou lahůdko zvanou Soccer Style.

Tenhle stolní fotbálek je vyrobený z oceli, kvalitní dřevotřísky, MDF a odolného plastu. Součástí balení jsou 4 míčky, výhodou je také to, že jsou nohy nastavitelné.


Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o ​ě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen ​e především nehynoucí a každodenní inspirace, která ​o se skutečným srdcem a duší.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Volný čas | Zábava | Společenské a stolní hry


Potřebujete další informace k módnímu zboží Stolní fotbal Kare Design výrobku Soccer Style ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

20 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz