Zobrazit větší

Tyrkysové stínidlo VITA Copenhagen Carmina, ⌀ 32 cm

A0:681108 (pro objednávky)

Nové

Světla Carmina od dvojice dánských designérů pro firmu VITA Copenhagen jsou inspirována pomalým pohybem písečných dun, které můžete najít na...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 409 Kč

Více informací:

Tyrkysové stínidlo VITA Copenhagen Carmina, ⌀ 32 cm - Stínidla - Yes Bydlení .cz

Tyrkysové stínidlo VITA Copenhagen Carmina, ⌀ 32 cm


Světla Carmina od dvojice dánských designérů pro firmu VITA Copenhagen jsou inspirována pomalým pohybem písečných dun, které můžete najít na krásných plážích obklopujících celé Dánsko.

Uklidňující vizuální linky, které se důmyslně vrství na ploše stínidla, jsou ozvláštněním klasického severského designu, který je jinak typický rovnými liniemi. Už si slyšíte šumění moře? Nenechte si utéct tento pohádkový kousek!

Svítidlo je variabilní a ​a si k němu zakoupit kabel nebo tripod​ý naleznete v naší nabídce. Může tak sloužit jako závěsné světlo či stojací nebo stolní lampa. Díky použití kvalitních materiálů je stínidlo
Pro tento typ svítidla ideálně doporučujeme žárovku IDEA 6W 60 mm, kterou najdete
Kategorie zboží: Kategorie | Svítidla | Stínidla


Potřebujete další informace ke zboží Tyrkysové stínidlo VITA Copenhagen Carmina, ⌀ 32 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz