Zobrazit větší

Stojan na oblečení Woodman Northgate, 175 x 45 cm

A0:537796 (pro objednávky)

Nové

Jestli doma bojujete v předsíni s nedostatkem odkládacího místa, stojan na kabáty Northgate váš problém elegantně vyřeší. Ve spodní části...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 5 999 Kč

Více informací:

Stojan na oblečení Woodman Northgate, 175 x 45 cm - Stojany na oblečení - Yes Bydlení .cz

Stojan na oblečení Woodman Northgate, 175 x 45 cm


Jestli doma bojujete v předsíni s nedostatkem odkládacího místa, stojan na kabáty Northgate váš problém elegantně vyřeší. Ve spodní části stojanu najdete také desku na odkládání bot.

Nábytek Woodman je ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní nadčasový design s klasikou a tradicí. Za jeho návrhem stojí ​i právě to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí moderně a minimalisticky, s do svého nábytku vkládá lehký retro nádech.

Manuál k montáži produktu najde
Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Ostatní úložné prostory | Věšáky a stojany na oblečení | Stojany na oblečení


Potřebujete další informace k módnímu zboží Stojan na oblečení Woodman Northgate, 175 x 45 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz