Zobrazit větší

Betonová stolička Lyon Béton Bridge

3760195860472

A0:675398 (pro objednávky)

Nové

Posaďte se a vychutnejte si výjimečný design, minimalismus a robustnost v jednom. To vše navíc z;a speciálně pro vás super...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 8 099 Kč

Více informací:

Betonová stolička Lyon Béton Bridge - Stoličky - Yes Bydlení .cz

Betonová stolička Lyon Béton Bridge


Posaďte se a vychutnejte si výjimečný design, minimalismus a robustnost v jednom. To vše navíc z;a speciálně pro vás super cenu.

​e možné umístit jak do ​k exteriéru​o z;a předpokladu mírných klimatických podmínek. ​e nutné nábytek chránit před vnějšími vlivy, ideálně jej skrýt na suché místo, před čímž by měl být vyčištěn a na vzduchu osušen. Pokud je mimo sezónu nábytek venku, je nutné jej přikrýt voděodolným, prodyšným přehozem ze 100% polyesteru. ​e natřený neviditelným matným lakem, který jej chrání před skvrnami. Po čase navíc vypadá ještě lépe, získá totiž trochu ​ jako třeba kůže nebo dřevo. ​e objeví​i barevné odchylky, je to díky přirozeným, neodmyslitelným a kouzelným vlastnostem materiálu, jakým beton je.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Stoličky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Betonová stolička Lyon Béton Bridge ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz