Zobrazit větší

Šedá stolička se sedákem z mangového dřeva LABEL51 Jaipur

8718885276589

A0:971038 (pro objednávky)

Nové

Této stoličce vládne neošetřené mangové dřevo v kombinaci s lakovaným kovem. Společně tvoří dokonale souznící dvojici, která svým...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 27 dnů od objednávky.Cena: 2 499 Kč

Více informací:

Šedá stolička se sedákem z mangového dřeva LABEL51 Jaipur - Stoličky - Yes Bydlení .cz

Šedá stolička se sedákem z mangového dřeva LABEL51 Jaipur


Této stoličce vládne neošetřené mangové dřevo v kombinaci s lakovaným kovem. Společně tvoří dokonale souznící dvojici, která svým designem odkazuje na krásy starých továren.

Značka ​ý nabízí​k nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným.

Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Stoličky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Šedá stolička se sedákem z mangového dřeva LABEL51 Jaipur ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz