Zobrazit větší

Šedá stolní lampa Zuiver Bolch

8718548026285

A0:951976 (pro objednávky)

Nové

V jednoduchosti je krása. Tohle geniálně nekomplikované svítidlo kombinuje minimalistický design, kvalitní zpracování a pečlivě vybrané...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 1 279 Kč

Více informací:

Šedá stolní lampa Zuiver Bolch - Stolní lampy a lampičky - Yes Bydlení .cz

Šedá stolní lampa Zuiver Bolch


V jednoduchosti je krása. Tohle geniálně nekomplikované svítidlo kombinuje minimalistický design, kvalitní zpracování a pečlivě vybrané materiály a výsledkem je produkt, který budete obdivovat a snadno kombinovat s dalšími doplňky.


Zuiver je oblíbená holandská značka, která dokazuje, že spojit dokonalý design s cenovou dostupností není nemožné. Tým designérů pracuje v kancelářích, které jsou vybaveny jejich vlastními kreacemi a které zároveň fungují jako značkový showroom. Tak moc tu mají vlastní nábytek rádi, tak moc mu tu důvěřují.

Kategorie módního zboží: Kategorie | Svítidla | Stolní lampy a lampičky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Šedá stolní lampa Zuiver Bolch ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz