Zobrazit větší

Vzorovaná stolička Støraa Indy

A0:939798 (pro objednávky)

Nové

Zkrášlete svůj domov kousky v orientálním duchu! Jako kontrastní prvek se hodí do každého interiéru, kde zapůsobí jako úžasné...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 2 999 Kč

Více informací:

Vzorovaná stolička Støraa Indy - Taburety - Yes Bydlení .cz

Vzorovaná stolička Støraa Indy


Zkrášlete svůj domov kousky v orientálním duchu! Jako kontrastní prvek se hodí do každého interiéru, kde zapůsobí jako úžasné ozvláštnění celého prostoru.


​e dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už ​k pětadvacet let Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se ​k v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.
​o je design, kvalita, hodnota a dostupnost.
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Nábytek | Taburety


Potřebujete další informace k módnímu zboží Vzorovaná stolička Støraa Indy ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz