Zobrazit větší

Infrazářič ComfortSun24 2000W, kolébkový vypínač, White Glare

A24:p1508700 (pro objednávky)

Nové

Infrazářiče ComfortSun se o toto teplo postarají na vzdálenost několika metrů. Jejich účinnost dosahuje až 90% spotřebované energie....

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 9 570 Kč

Více informací:

Infrazářič ComfortSun24 2000W, kolébkový vypínač, White Glare - Topidla - Yes Bydlení .cz

Infrazářič ComfortSun24 2000W, kolébkový vypínač, White Glare

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Typ infrazářiče: Pro zahradní domky


Infrazářiče ComfortSun se o toto teplo postarají na vzdálenost několika metrů. Jejich účinnost dosahuje až 90% spotřebované energie. Infrazářiče je možné instalovat na pevno například do markýz, na zeď nebo strop pergoly. Je také možné použít stojan a umístit je podle momentální potřeby. Záření infrazářičů ComfortSun zahřívá pouze tělo a materiály, na které dopadá. To způsobuje, že 90 % použité elektrické energie se přemění na teplo v lidském těle a materiálech. Takto využít energii neumí žádný jiný systém ohřevu! Infračervené tepelné zářiče jsou výhodné, účinné, ekologické a bezpečné. To umožňuje moderní technologie, která nabízí účinnost až 90%. Pouhých 10% energie je transformováno na světlo. Proto infračervené tepelné zářiče spotřebovávají až o 30% méně energie oproti srovnatelným systémům. Infrazářiče ComfortSun24 určené pro montáž na terasu či balkony jsou osazené lampou White Glare. Lampa White Glare vydává mimo tepelného infrazáření bílé světlo 2700 st. Kelvina. Infrazářiče osazené lampou White Glare je vhodné použít tam, kde je žádoucí zvýšení hladiny osvětlení. Infrazářiče ComfortSun osazené lampou White Glare velmi dobře poslouží jako zdroj světla u stolování nebo čtení knihy. Nebo poslouží jako zdroj světla například v markýzách. Technická specifikace: - příkon: 2000 W - barevné provedení: nano-antracit, titan RAL 9006 FS, bílá RAL 9010 FS - ovládání: kolébkový vypínač - typ světla: vydává bílé světlo 2700 st. Kelvina - dosah účinku tepla: do 14 m² - způsob uchycení: a) na stativ b) na držák na zeď c) na držák na strop - rozměry: délka 490 mm - ochrana a napájení: IP 24, 220V - hmotnost: 2,4 kg - délka kabelu 1,8 m Infrazářiče ComfortSun ohřívají lidi, ne vzduch a jsou vhodné všude tam, kde je potřeba okamžité teplo.

Kategorie zboží: .cz | Dům a zahrada | Topení | Topidla


Potřebujete další informace ke zboží Infrazářič ComfortSun24 2000W, kolébkový vypínač, White Glare ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz