Zobrazit větší

Peřiňák z masivního borovicového dřeva Støraa Amanda

A0:887090 (pro objednávky)

Nové

Pro fanoušky rustikálního a útulného vesnického stylu je...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 3 699 Kč

Více informací:

Peřiňák z masivního borovicového dřeva Støraa Amanda - Truhly - Yes Bydlení .cz

Peřiňák z masivního borovicového dřeva Støraa Amanda


Pro fanoušky rustikálního a útulného vesnického stylu je tento​o něj peřiny a polštáře, které máte doma navíc, anebo jej dejte na chdbu jako sedačku s odkládacím prostorem!

​i poškození. Proto se s vámi může tento kousek stěhovat z bytu do bytu, aniž by se mu něco stalo. Dlouhé roky si ponechává nezměněnou kvalitu, a tak s vámi nábytek vydrží téměř navěky.


​e dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už ​k pětadvacet let Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se ​k v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.
​o je design, kvalita, hodnota a dostupnost.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Ostatní úložné prostory | Truhly


Potřebujete další informace k módnímu zboží Peřiňák z masivního borovicového dřeva Støraa Amanda ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

27 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz