Zobrazit větší

TV stolek v dekoru ořechového dřeva s černými detaily TemaHome Dixie

5603449639289

A0:980134 (pro objednávky)

Nové

Ačkoliv se tento kousek pyšní až téměř funkcionalistickými tvary, je nutno podotknout, že nepůsobí ani trochu chladně ani odtažitě. A to je...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 10 125 Kč

Více informací:

TV stolek v dekoru ořechového dřeva s černými detaily TemaHome Dixie - TV komody a sestavy - Yes Bydlení .cz

TV stolek v dekoru ořechového dřeva s černými detaily TemaHome Dixie


Ačkoliv se tento kousek pyšní až téměř funkcionalistickými tvary, je nutno podotknout, že nepůsobí ani trochu chladně ani odtažitě. A to je ukázkou správně vyváženého designu ♥
​e koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní - Žijte své sny. A tím žitím myslí i bydlení, které je nedílnou součástí našich životů a formují i naše vlastní Já. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.

Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Komody a šatní skříně | TV komody a sestavy


Potřebujete další informace k módnímu zboží TV stolek v dekoru ořechového dřeva s černými detaily TemaHome Dixie ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz