Zobrazit větší

TV komoda v dekoru dubového dřeva s bílými detaily TemaHome Dann, délka 135 cm

5603449401657

A0:880178 (pro objednávky)

Nové

Severský design plný čistých linií a příjemných střídmých barev, které jsou do obývacího pokoje ideální volbou. Tahle TV komoda mezi...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 10 499 Kč

Více informací:

TV komoda v dekoru dubového dřeva s bílými detaily TemaHome Dann, délka 135 cm - TV komody a sestavy - Yes Bydlení .cz

TV komoda v dekoru dubového dřeva s bílými detaily TemaHome Dann, délka 135 cm


Severský design plný čistých linií a příjemných střídmých barev, které jsou do obývacího pokoje ideální volbou. Tahle TV komoda mezi ostatním nábytkem vynikne svou nadčasovostí, prvotřídním zpracováním a jednoduchostí, která díky efektnímu provedení rozhodně nenudí.


TemaHome je inovativní nábytkářská značka, která se pyšní už více než Vznikla spojením dvou společností, jedné portugalské, jedné norské. A tenhle fakt se v nábytku dokonale zrcadlí! Snoubí v sobě totiž Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další ​o je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.


K výrobě jednotlivých kousků se využívá ​o se dřeva týče, v žádné z řad nenajdete produkt ze dřeva z ohroženého stromu. Pečlivě tu také kontrolují, jaký dopad mají aktivity TemaHome na životní prostředí.
Kvalitu zajišťují ​o je ISO 9001 nebo ISO 14001.

Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Komody a šatní skříně | TV komody a sestavy


Potřebujete další informace k módnímu zboží TV komoda v dekoru dubového dřeva s bílými detaily TemaHome Dann, délka 135 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz