Zobrazit větší

Bílý TV stolek z masivního borovicového dřeva s hnědou deskou Støraa Yvonne

A0:887046 (pro objednávky)

Nové

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 4 399 Kč

Více informací:

Bílý TV stolek z masivního borovicového dřeva s hnědou deskou Støraa Yvonne - TV komody a sestavy - Yes Bydlení .cz

Bílý TV stolek z masivního borovicového dřeva s hnědou deskou Støraa Yvonne


​o jsou pěkné a moderní kousky nábytku ve venkovském rustikálním stylu.​e vyrobený z certifikované, masivní borovice,​d několik výhod.

Dřevo borovice je velice robustní a odolné proti poškození. Proto se s vámi může tento kousek stěhovat z bytu do bytu, aniž by se mu něco stalo. Dlouhé roky si ponechává nezměněnou kvalitu, a tak s vámi nábytek vydrží téměř navěky.


​e dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už ​k pětadvacet let Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se ​k v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.
​o je design, kvalita, hodnota a dostupnost.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Komody a šatní skříně | TV komody a sestavy


Potřebujete další informace k módnímu zboží Bílý TV stolek z masivního borovicového dřeva s hnědou deskou Støraa Yvonne ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz