Zobrazit větší

Bílý nástěnný věšák Støraa Leon

A0:939788 (pro objednávky)

Nové

Leon je kolekce skandinávsky laděného nábytku, jemuž vládne čistý, jednoduchý design a světlé barvy, které rozzáří váš...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 3 099 Kč

Více informací:

Bílý nástěnný věšák Støraa Leon - Věšáky - Yes Bydlení .cz

Bílý nástěnný věšák Støraa Leon


Leon je kolekce skandinávsky laděného nábytku, jemuž vládne čistý, jednoduchý design a světlé barvy, které rozzáří váš domov.


​e dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už ​k pětadvacet let Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se ​k v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.
​o je design, kvalita, hodnota a dostupnost.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Nábytek | Ostatní úložné prostory | Věšáky a stojany na oblečení | Věšáky


Potřebujete další informace k módnímu zboží Bílý nástěnný věšák Støraa Leon ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz