Zobrazit větší

Stojací lampa v chromové barvě Kare Design Calotta 5er

A0:896830 (pro objednávky)

Nové

Máte pocit, že vašemu domovu ještě k dokonalosti něco málo chybí? Spolehněte se na svítidla Kare Design výrobku, ta totiž hravě interiér posunou o...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 27 dnů od objednávky.Cena: 6 999 Kč

Více informací:

Stojací lampa v chromové barvě Kare Design výrobku Calotta 5er - Volně stojící lampy - Yes Bydlení .cz

Stojací lampa v chromové barvě Kare Design výrobku Calotta 5er


Máte pocit, že vašemu domovu ještě k dokonalosti něco málo chybí? Spolehněte se na svítidla Kare Design výrobku, ta totiž hravě interiér posunou o úroveň výš! Tahle stojací lampa je synonymem pro originální, dech beroucí styl, který upoutá pozornost každého, kdo jej zří.


Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o ​ě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen ​e především nehynoucí a každodenní inspirace, která ​o se skutečným srdcem a duší.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Svítidla | Volně stojící lampy


Potřebujete další informace k módnímu zboží Stojací lampa v chromové barvě Kare Design výrobku Calotta 5er ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz