Zobrazit větší

Stojací lampa v chromové barvě Kare Design Literature

A0:896858 (pro objednávky)

Nové

Stylové, nepřehlédnutelné svítidlo, které zkrátka nenudí. Tenhle kousek od Kare Design výrobku má potenciál stát se zářnou dominantou vašeho domova,...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 449 Kč

Více informací:

Stojací lampa v chromové barvě Kare Design výrobku Literature - Volně stojící lampy - Yes Bydlení .cz

Stojací lampa v chromové barvě Kare Design výrobku Literature


Stylové, nepřehlédnutelné svítidlo, které zkrátka nenudí. Tenhle kousek od Kare Design výrobku má potenciál stát se zářnou dominantou vašeho domova, na kterou budete právem pyšni.


Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o ​ě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen ​e především nehynoucí a každodenní inspirace, která ​o se skutečným srdcem a duší.
Kategorie módního zboží: Kategorie | Svítidla | Volně stojící lampy


Potřebujete další informace k módnímu zboží Stojací lampa v chromové barvě Kare Design výrobku Literature ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz