Zobrazit větší

Capital Sports Hexbell jednoruční činky, pár, 2x 7,5 kg

4260457487540

A9:10030474 (pro objednávky)

Nové

Je jedno jestli na bodybuilding, Cross-Training či funkční trénink, s Hexbell jednoručními činkami od společnosti CAPITAL SPORTS vždy najdete...

Více informací:

Dostupnost: Tento produkt již není na skladěCena: 1 599 Kč

Více informací:

Capital Sports Hexbell jednoruční činky, pár, 2x 7,5 kg - Zátěže na tělo - Yes Bydlení .cz

Capital Sports Hexbell jednoruční činky, pár, 2x 7,5 kg


Je jedno jestli na bodybuilding, Cross-Training či funkční trénink, s Hexbell jednoručními činkami od společnosti CAPITAL SPORTS vždy najdete to správné závaží. V robustním obalu z tvrdé pryže se nacházejí železná, dokonale vyvážená jádra, která dodávají závaží Hexbell Dumbbell jejich hmotnost. S Hexbell obdržíte pár 2x 7,5kg činek vhodných pro domácí použití, ve volné přírodě i na použití v profesionálních studiích. Hrubý gumový obal je odolný vůči nárazům a při pádu nepoškodí podlahu. Šestiúhlé hlavice se hodí především na provádění tzv. Pushup-Walks, protože při daném cvičení zajišťují bezpečnou stabilitu. 11 cm dlouhá, černá úchopová tyč je pevně spojena s hlavicemi. Rýhování a jemně kónický tvar ručky garantují pevný úchop i se zpocenýma rukama. Robustní materiálová kombinace umělé hmoty a pochromované oceli zajišťují odolnost činek vůči povětrnostním podmínkám, čímž je lze používat i na cvičení ve volné přírodě.

Kategorie zboží: Fitness a sport | Posilovací pomůcky | Zátěže na tělo


Potřebujete další informace ke zboží Capital Sports Hexbell jednoruční činky, pár, 2x 7,5 kg ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz