Zobrazit větší

Kulaté zrcadlo s černým rámem Kare Design Round Curve, ⌀ 100 cm

4025621827177

A0:926314 (pro objednávky)

Nové

Zrcadlo je chloubou každého interiéru. Je středem emocí a všeho dění, které se z něho odráží. Dopřejte si takové zrcadlo, které si...

Více informací:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 23 dnů od objednávky.Cena: 7 999 Kč

Více informací:

Kulaté zrcadlo s černým rámem Kare Design výrobku Round Curve, ⌀ 100 cm - Zrcadla - Yes Bydlení .cz

Kulaté zrcadlo s černým rámem Kare Design výrobku Round Curve, ⌀ 100 cm


Zrcadlo je chloubou každého interiéru. Je středem emocí a všeho dění, které se z něho odráží. Dopřejte si takové zrcadlo, které si zamilujete jak vy, tak i váš interiér.


Za vznikem německé značky Kare Design výrobku stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o ​ě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design výrobku jsou nejen ​e především nehynoucí a každodenní inspirace, která ​o se skutečným srdcem a duší.
Kategorie módního zboží: .cz | Dům a zahrada | Domácnost | Bytové doplňky | Zrcadla


Potřebujete další informace k módnímu zboží Kulaté zrcadlo s černým rámem Kare Design výrobku Round Curve, ⌀ 100 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz